Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
31. března 2009

Prostě to tam je

Ráno jsem načůrala do skleničky a odpoledne to šla ukázat panu doktorovi. Šla jsem totiž na vstupní prohlídku do nové práce.

Když jsem hledala tu správnou ordinaci, vlezla jsem nejdřív na jakousi kolonoskopii. V noci se mi zdálo, že mi doktor prošetřuje i střeva a ptá se mě na pravidelnost stolice, takže jsem se začala trochu obávat. Nakonec se ale ukázalo, že mám jít ještě o pár pater výš.

Když jsem byla na vstupní prohlídce od bývalého zaměstnavatele, bylo to v rodinně vyhlížející vilce. Toto bylo v poměrně velkém komplexu jedné polikliniky, s recepcí jako kráva, design ve stylu (amerických) soukromých klinik.
Vypovídající...

Doktor mi nástup do práce schválil. Předtím mě ale prohmatal všude možně, prolustroval moje prsa (snad po deseti letech jsem musela být docela nahatá (do půlky těla) a řekl mi, že je na mě příjemný pohled. NE, že by mě tak obdivoval, nebo že by mu harašilo. Připravoval si oslí můstek pro to, že bych měla trochu zhubnout.

"No... a ta váha... Vy jste vysoká. A je na vás příjemný pohled."
"Jé, to děkuju!"
"Když se ale podívám na to číslo, tak to tam holt je, no. Není to akutní, ale zkuste něco zhubnout."

Jo. Řikám si to taky — není to akutní, ale chtělo by to. Zvlášť teď, když kolem mě běhaj vyhublý micinky. Ale jak to dopadne, to bůh suď. Stačí málo — jíst pravidelně zdravý netučný věci a nepřežírat se. Uvidím, nakolik mě nové prostředí motivuje. Dokud ale budem chodit na obědy do tý restauračky, co dělá ty luxusní noky, tak nevim nevim.

24. března 2009

Kšefty za všechny prachy

Kocour: "už jsi viděla to video z pražskýho letiště?"
Já: "Ne."
Kocour: "To musíš vidět!"
Já: "Musim? eeeeee... já bych radši sušenku..."
Kocour: "Tak sem poď a koukni na to video a já ti přinesu sušenku!"  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz