Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
8. října 2010

Na Mövenpick

Že je na kopci u hotelu Mövenpick hezky upravenej park, kam se dá chodit na procházky, jsem zjistila relativně nedávno. Možná tak dva roky zpátky. Jela jsem zrovna lanovkou na tiskovku do hotelové depandance a nevěřila jsem, že tak hezkej park je přístupnej normálně veřejnosti. Nicméně pani, co tlačila úklidovej vozík, mi to potvrdila (koukala se na mě při tom trochu jako na debila).

”

Pak ještě chvíli trvalo, než jsme se s Kocourem odhodlali k objevitelské výpravě a zkusili se na Mrázovku dostat. Teď patří Mövenpick, jak jsem si to pro sebe pojmenovala, k našim, teda aspoň mojim nejoblíbenějším procházkám.

Dneska bylo konečně tak krásně, že jsme zase mohli někam dál vyrazit a šli jsme zrovna tam. Vyfotili jsme asi tak stopadestátisícdvěstětři fotek, ale většina je nahovno.

Tak aspoň pár:
Naše samofoto

”

Skoro už se v tom dalo brouzdat. Ale ještě to trochu chce.

”

Psi byli nevyfotitelný. Tohle je jediná jakžtakž použitelná fotka.

”

A nakonec People Pub. Už někdy v létě a dost možná, že už loni v létě, někdo ukrad kdesi tuhle cedli a tady jí pohodil. Teda původně jí pohodil o něco vejš. Už jsem skoro měla strach, že tam neni. Ale byla!

”

Komentáře

Já ti dám ještě to trochu chce...! Hrabu to každej den na zahradě a teda nemám pocit, že by toho bylo málo! :D Hezké fotky, sluší vám to.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz