Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
9. října 2010

Sobotní flákačka

=M= šel cvičit a já se odhodlávám k pečení bábovky. No... asi až večer nebo nevim co.
A tak se v mezičase flákám. Hraju si se psama, projíždim různý blogy a stránky zabývající se designem všeho druhu. Nejvíc se mi zatim při zběžným pohledu líbí haus maus, kde slečna začala psát, když si hledala s přítelem nový byt.
Píše tam o různých inspiracích a otom, jak se stěhuje a postupně zařizuje. A to dělá moc hezky. Taky se chci přestěhvoat! Notabene, ten její byt má snad 200m čtverečních! To ani nechápu, že se v tom neztrácí :D

No... pak jsem udělala Merlinovi opalovací ležení. Nejdřív na mě koukal, jakože neví, co tim myslim, ale nakonec se tam rozvalil.

”

”

A nakonec!!! Jsem začala dělat na projektu, kterej mě napad asi předevčírem. Už delší dobu jsem chtěla vytvořit něco jezevčičího. Původní plán byl udělat čakína ve stylu Andyho Warhola.

”

A asi to ještě i dotáhnu a pak to pověsim do obejváku. Ale nejdřív se pustim do něčeho decentnějšího!

”

Papír je ve skutečnosti bílej. Je to jenom náčrtek fixama, takže je to jen obyč odpadovej papír ještě z nějakýho ellemeetingu (to ta tabulka, co prosvítá).

Ve skutečnosti to bude ne kreslený, ale vystříhám ty siluety z černýho a červenýho papíru. A musim vymyslet ještě nějaký pózy, protože bych to chtěla mít aspoň 5x5 čakínů.
Tak!
:D

A ne, abyste mi psali, že je to nevkusnej hnus!
Buď mě pochvalte, nebo napšte něco jinýho!

Komentáře

náhodou todle se mně líbí. A když to říkám já, který se nelíbily jezevčičí náušnice ani deštníkový panenky, tak to už musí bejt :D
tojo! zrovna od tebe jsem čekala taktní ticho :D

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz