Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
9. října 2010

Na Petřín

Odpoledne jsme vyrazili na procházku. Vlastně nevim, jestli to bylo na Petřín, nebo jen toulačka po Kinského zahradách... ale asi i ten Petřín. I když mám za to, že začíná až za zdí, a za tou jsme teda nebyli :D

Stejně jako Mrázovka i Kinského zahrady se mi moc líbí a z velké části za to můžou zdejší zábradlí ze dřeva a lavičky.

”

Celý je to moc hezky udělaný! Jezírka a tak. Chodím tam moc ráda. A kdyby to šlo, tak bych se i moc ráda vdala v Musaionu. Je to tam fakt krásný!!!

”

Ale nenašla jsem, že by se tam svatby běžně dělaly. Patří to snad muzeu a pronajímaj to na konference apod. Takže to by byly peníze za pronájem, catering... Spousta organizace a práce a zřejmě i peněz.

A pak jsme se procházeli, čakín furt tahal klacky, my mu je házeli z kopce, do kopce, takže se divim, že vůbec došel domů. A Merlin jak statečně skákal!

”

Já jsem toho teda měla až až. Ještě jsme byli nahoře na Strahově, když jsem cítila, že už toho začínám mít plný kecky. Než jsme sešli dolů, pomalu mě přecházel humor, ale cesta po rovině se dala. To doma do schodů jsem se tak tak vyploužila. Doufám, že jsem si něco nepoštroudlala. Že se vyspim a bude to zase v okeji.

Mno... Po dlouhý době jsem tam viděla zase týct vodu. Ale to je možná tim, že jsem tam pěkně dlouho nebyla, naposled v zimě :D

”

A musela jsem si vyfotit tuhlenctu zeď u kostelíka. Ty listy byly tak nádherně červený! ALe stejně nejsem s fotkama spokojená. Nevim, jestli neumim fotit, ale spíš bych řekla, že tenhle foťák už to líp prostě nezvládne. Nutně bych potřebovala zrcadlovku! Jestli dostanu TU práci, tak si jí dost možná koupim za odměnu z první vejplaty. Pod strom!

”

Komentáře

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz