Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
5. prosince 2010

Víkend

Moje zatím-ještě-ne nová práce začíná mít trochu mystery nádech. Pořád po ní lapám a pořád mi uniká. Smlouva měla být podepsaná nejdřív v úterý, pak v pátek, pak dneska a nakonec snad zejtra. Vždycky už jsem odpočítávala hodiny (na minuty nestihlo nikdy dojít), jak jsem se těšila. Teď už se radši netěšim. Uvidíme, jestli se to zejtra fakt povede :D.

Ovšem jedno pozitivum to má! Outfit, co jsem si ve čtvrtek zdlouhavě vybírala na páteční podpis smlouvy, nakonec užiju zejtra. Jo!
A ještě ho vyvenčim i v autoškole.

A to jsem vám vlastně ještě, obci moje, ani neřikala, jak se mnou vyjebává majitel autoškoly, což?

Inu... on je svůj. A to tak, že velmi. Neni mi sympatickej. Mám pocit, že trpí takovim tim podpantofláckým komplexem. Jako, že si to podpantofláctví vylejvá v autoškole. Tam choděj v 99% ještě děti a podle toho on se všema jedná.
To bylo tak — v pátek jsem měla mít závěrečný jízdy. Ale kvůli kalamitě se to zrušilo. Večer pípla smska, že náhradní budou v pondělí ve 12:30 a "potvrďte obratem". Jenže já měla bejt zejtra na Slovensku.

Věděla jsem, že další jízdy jiný skupiny se jedou ve čtvrtek, a tak jsem ho po telefonu mile poprosila, aby mě omluvil z pondělí a přihlásil na čtvrtek. No to jste nezažili, jak na mě řval a jak se mnou jednal... Neuvěřitelný.

A když mi včera budoucí šéf psal, že se služebka odsouvá, napsala jsem panu autoškolovi, že pokud je to ještě možné, potvrzuji účast na pondělních jízdách. Neodpověděl, takže nevim, co si mám myslet. Nicméně tam zejtra hodlám přijít a běda mu, jestli bude dělat nějaký haryky...
Jsem naštvaná už dopředu :D.

Tim nečekaným volnem se mi naskytla možnost vyvalovat se bez výčitek až do dvanácti. A pak jsem pekla! Jen tři druhy, za to milion plechů. Bolí už mě celej člověk. Ozkoušela jsem i nový kočičkový a kravičkový vykrajovátka!

A taky jsem si zabalila. Generál sice řikal, že na Slovensko se pojede v úterý, jenže co když zejtra řekne, že už v pondělí večer... Mám totiž pekelně rozjuchanej den!

Ráno podepsat smlouvu, pak autoškola a ještě se musim podívat na svojí čerstvou skoroneteř do Podolí! Bože, jak já se na ní těšim! Že se narodila je nejlepší zpráva víkendu. Co víkendu... Měsíce! Co měsíce... Roku!!!

Tak čau. Ještě si musim nalakovat nehty, abych se jí líbila!

Komentáře

Hele, jsem na tu smlouvu i zvedava. Ale nemyslim, ze by tam byl nejaky zadrhel. V Blave budete na jak dlouho?
Jméno autoškoly by nebylo? :-)
snad na tři dny. jiank taky nemyslim, že by byl zádrhel a jsem na ní taky zvědavá. já tu v to mám docela důvěru- bejt to kamkoli jinam, tak už asi dávám sbohem, ale tady to nějak beru.

radek: radši až po jízdách, hele :D

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz