Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
18. prosince 2010

Nebaví mě nadpisy!

Ani vám nevim, jestli jsem se svěřila, že jesm nastoupila do práce. Ale tak plurk máte hned vedle, takže jste to dost možná zachytili.

Dělám něco, co je asi zase tajný. Aspoň nějakou dobu. Nevim. Radši nebudu moc naznačovat :D. Ale mám na starosti sociální sítě a myslim, že mě to fakt bude bavit.

Vzpomněla jsem si při tý příležitosti, jak jsem před šesti lety začala blogovat a strašně mě to bavilo. Chtěla jsem blogovat na full time, nebo se aspoň blogama zabývat. Skoro jsem tehdy začala pracovat pro blog.cz, který tehdy ještě patřil Michalu Illichovi.

Nu a vida. DOba se posunula, takže kromě fulltime blogování do toho vtlačim ještě facebookování a twitterování a ještě něco, co právě teď spřádám a vymejšlim a nebudu to tu samozřejmě prozrazovat :). Cesty páně... a tak dál.

Práce obnáší i častý ježdění na Slovensko a můžu vám říct, že jsem ráda, že jsem nastoupila v době, kdy už se to začíná omezovat, protože je to docela vyčerpávající. Nevim, jestli je to tim, že jsem taková lemra, nebo tim, že to tělo prostě ještě neni ok. Ale je fakt, že tahání kufru mi moc nepřidává a po celým dni stráveným ve vlaku a pak lítáním s kufrem mzi dvěma bratislavskejma kanclama mě můj milý bok bolí jak ďas.

Ale couž. To zvládnu. A pevně doufám, že můj život se zase začíná dávat do kupy. A že se zase dočkám toho pocitu, co jsem ztratila někdy před dvěma lety: že mám všechno pod kontrlou, že se to ubírá tam, kam chci, a že jsem spokojená, že se mám dobře a uvědomuju si to a jsem za to ráda.


PS: úplně náhodou jsem objevila Cher LLoyds, myslim stříbrnou účastnici posledního britskýho X.Factoru a jsem z ní naprosto unešená. Takový charisma, nasazení... Každým pórem z ní vyzařuje nadšení pro muziku a že jí dělá sakra dobře!
Takže si koukejte poslechnout její songy na youtube.com a jako ochutnávku vám sem dávám tenhle mix jejího vystoupení a originálu:
Coldplay feat. Cher Lloyds — Viva la Vida

Komentáře

Skončila 4. :)
až čtvrtá???? skandál...
sdílím s tebou nadšení nad Cher :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz